O nas

magiczne-drzewko-55_6471

Jesteśmy grupą pasjonatów, uważających się za pół-profesjonalistów. Kierujemy się dewizą, że książka jest dzieckiem Ziemi, tak jak używki czy język. Stawiamy na świeżość, jednak nie ujmując doświadczeniu, ani dojrzałości. Publikujemy naukowców, jak i zwykłych ludzi, obdarzonych wrażliwością, talentem; których cechuje upór i dążenie do osiągnięcia założonych sobie celów.

Poezja, literatura jest u nas na pierwszym miejscu! Nie jesteśmy wydawnictwem, jednak proponujemy Czytelnikom i naszym przyszłym autorom publikacje na łamach portalu. Zarówno prozy, jak i poezji, czy eseju.

Chcesz do nas dołączyć, napisz! Może to ty jesteś nowym Rimbaud’em? I posiadasz wszech i wobec niekwestionowany talent.

Wygięte, wykrzywione drzewko jest naszym symbolem i logo.

Interesuje nas tylko wartość literacka, więc czytaj, twórz, a z pestki na pewno wykluje się drzewo, z pąku – owoc. A z owocu my, wydobędziemy wyśmienity, wyszukany smak.

Wydaliśmy dotąd dwa almanachy poetyckie pod nazwą Synekdocha, nie wykluczamy jednak kolejnych publikacji, jeżeli siła naszego portalu będzie wpływać lub kształtować świadomość literacką w naszym kraju. A państwa zainteresowanie będzie rosnąć i natężać się wraz z kolejnymi publikacjami.

Redaktorem naczelnym jest Maksymilian Tchoń.

Debiutancie, czy wprawiony Autorze, czekamy!

& Pozdrawiamy